Курси IT рекрутерів у Львові Ціни, програма, відгуки

Якщо ви незадоволені поточною кар’єрою та заробітком, опануйте сучасну та затребувану професію всього за 2 місяці. А також ми надамо рекомендовану літературу для подальшого самонавчання. Студенти попереднього потоку курсу “ІТ-рекрутинг з нуля” працевлаштувались в такі компанії, як GlobalLogic, Art2Hire, EvoTalents, Yalantis, NeoGames, ValuesValue.

А ще від грамотного підбору безпосередньо залежить успішність проєкту. Якщо хочете допомагати бізнесу зростати і розвивати команду — значить, рекрутинг — це про вас. Якщо говорити про Senior Recruiter або єдиного рекрутера в компанії, то функції дещо ширші.

Хто такий IT-рекрутер

Спробуймо розібратися, хто такі рекрутери і чим вони займаються; як відрізнити класного спеціаліста від посереднього; що необхідно для входу в ІТ-рекрутинг і скільки там заробляють. Коли через якийсь час роботи співробітника в компанії я розумію, що він усім задоволений. Відчуваю, що в цьому є і моя заслуга, і радію, що допомогла і співробітнику, і компанії.

Так, згідно з дослідженням Product & Growth Marketer Linkedin Естель Лі Круз, найбільше потенційних рекрутерів випускають факультети психології, бізнесу, маркетингу та соціології. Якщо у вас стартап, для роботи якого потрібно небагато професіоналів, – цей курс для вас. Ви зможете взяти під свій контроль пошук нових талантів.

Заповніть, якщо ви не проти, щоб ми могли зв’язатись у випадку потреби. На мою думку, у професії рекрутера все-таки більше плюсів. Повністю готуємо до успішної співбесіди. Успішних випускників відправляємо на співбесіду до ІТ компанії.

В чому особливість ІТ рекрутингу

Наприклад, хоче відповідати тільки за свої дії, а не віддуватись за інших, виконувати свою роботу з відповідною віддачею, зарплата і колектив його влаштовують і тп. Це стаття дуже поверхнева, така і була мета. Плануємо поглиблюватись в тему і видавати серію статей. Справити позитивне перше враження про компанію загалом і про вас зокрема допоможуть базова грамотність і розуміння принципів ведення ділового листування. Швидше за все, кострубате повідомлення із надміром канцеляризмів і кліше вкриється пилом і лишиться непрочитаним. «Дружні колективи» і «перспективні проєкти» облишмо на звалищах історії.

  • Але вважаю, що кожен спеціаліст повинен вибудовувати самостійний шлях, знайти «свою» літературу та курси, бо рекрутинг — це про свою (!) ідею, її реалізацію та досягнення власних цілей.
  • Для того, щоб зробити ваш профіль повноцінним, вкажіть вашу пошту.
  • Шлях в tech рекрутинг найкраще торувати через знайомство з ринком ІТ, ключовими термінами, розлогими статтями і аналітикою.
  • При цьому, вимова технічних термінів може даватися складно, а їх написання – майже непосильно.

В ідеалі — отримати прикладні знання від досвідчених рекрутерів. Наприклад, моя команда запускає Genesis Recruiting School — некомерційний освітній проєкт, де ми поділимося своїм досвідом найму. Великий акцент буде на практиці — крім лекцій ми даватимемо складні домашні завдання. Якщо учасник якісно пройде навчання, він може відразу стартувати в ролі Talent Sourcer / Recruiter в нашій компанії чи будь-якій іншій.

Можливі усі три графіки (вечірні, денні, вихідного дня). Навчання ОФЛАЙН, триває один тиждень (40 академічних годин), з понеділка по п’ятницю, з 10.00 год. Поглиблений курс (80 академічних годин) триває два тижні. Їх роль в ІТ-компанії надзвичайно важлива і більша ніж просто підбір персоналу.

IT-рекрутер. Онлайн курс

Буде чудово, якщо наші матеріали допоможуть комусь із читачів — саме для цього ми їх і створюємо. Тоді реєструйтеся на безкоштовний курс навчання IT-рекрутингу в Genesis Recruiting School. В аутсорсинговій компанії місячна зарплата рекрутера складається зі ставки й бонусної частини, але ставка, як правило, нижча, ніж у продуктових компаніях. З’ясувавши, я вирішила освоїти цю професію й розвиватися в ній.

Тренери курсу — спеціалісти провідних IT-компаній. Ми розкажемо типажі кандидатів, що таке система рекомендацій і опишемо, як це працює та який https://wizardsdev.com/ дає результат. Вчили ефективному запамятовуванню на перший погляд складної лексики. Навчання триває 80 академічних годин (офлайн, або онлайн).

Довіра — це одне з ключових понять у роботі рекрутера і, напевно, основне, що відрізняє хорошого рекрутера від поганого. Саме завдяки Рекрутерам відбувається пошук, підбір, комунікація та адаптація нових працівників, які створюють бренд компанії й впливають на її результативність. Окрім того, рекрутери не рідко беруть участь у супроводі працівників по кар’єрній драбині в компанії, організації сприятливої атмосфери для роботи та дозвілля команди тощо. Рекрутер, усупереч поширеному стереотипу, не має будь-що продати вакансію. Скоріше йдеться про гнучкість, можливість зіставляти цілі й інтереси компанії із вміннями і бажаннями кандидата.

Але вважаю, що кожен спеціаліст повинен вибудовувати самостійний шлях, знайти «свою» літературу та курси, бо рекрутинг — це про свою (!) ідею, її реалізацію та досягнення власних цілей. Також без базових технічних знань рекрутеру важко зрозуміти, якого спеціаліста він/вона взагалі шукає. Тому над своїми hard навичками потрібно постійно працювати і цікавитись розвитком технологій. В мої обов’язки також входить знаходити/генерувати нові канали пошуку, це дуже важливо, особливо для такої творчої сфери як GameDev.

З чого почати?

Так, ще студенткою я почала кар’єру в ролі фахівця з навчання та розвитку у великому металургійному холдингу. Потім був досвід в івент і адмін-менеджменті, маркетингу. До Genesis я також встигла попрацювати в інвестиційній та великій аутсорсинговій компаніях. В українських вишах немає факультетів, де можна здобути спеціальність «Рекрутер». Але якщо ви мрієте про цю професію, то можете обирати напрями, що стануть непоганою базою для майбутньої кар’єри.

Хто такий IT-рекрутер

Така людина не просто шукає таланти, а й планує необхідну кількість співробітників. Він збирає і аналізує інформацію про плани компанії, враховує плинність і на основі отриманої інформації прогнозує потребу в людях. Робота рекрутера — це не просто милі бесіди з хорошими людьми. Рекрутер повинен уміти об’єктивно оцінювати кандидата, виявляти інформацію, яку кандидат хоче приховати, і гарантувати результат — успішний найм у стислі терміни. Ще з відмінностей я б виділила непередбачуваність.

Ми зв’яжемося з ваминайближчим часом

Приходьте на безкоштовне вступне заняття й отримайте всю інформацію від практикуючого тренера. Також на заході ти дізнаєшся методи пошуку джерел заробітку на фрілансі. Можливість удосконалити свої знання у сфері рекрутингу. Дізнайтеся про особливості роботи ІТ-фахівців, мікроклімату цих компаній, філософії менеджменту.

Хто такий IT-рекрутер

Робота з людьми часто «дарує» несподівані моменти і рекрутер повинен залишатися в «холодному розумі», а також вміти виходити зі стресових ситуацій. На мою думку, завжди необхідно залишатися професіоналом. «Можу сказати, що професійні та вмотивовані рекрутери завжди затребувані. Навіть якщо тепер скілів фахівця замало, щоб дістати офер від компанії, все може змінитися в будь-яку мить — і ви знову зустрінетеся на ринку праці. Тільки ось перше враження та «ігнор» будуть незабутні.

Як і всі люди, айтішники бувають різними — і в мить, коли ви пишете з приводу потенційної співпраці, людина може просто бути не в доброму гуморі. Щоб не поповнити кейси профільних розмов історіями про непрофесіоналізм рекрутерів вашої компанії, варто зважувати свої слова й бути максимально коректною людиною в будь-якій ситуації. Найбільш очевидним буде зростання до менеджерських позицій. Чим більше у вас досвіду, тим вище рівень експертності, й одного разу ви можете захотіти ділитися знаннями з іншими.

Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу. Жодних додаткових переїздів, заторів та запізнень — ти доєднуєшся до стріму офлайн-заняття з будь-якої зручної для тебе локації та з будь-якого пристрою. Навіть якщо ти пропустив одну з лекцій — завжди можна подивитися запис уроку в особистому кабінеті. Пані Лесю, щиро дякую Вам за терпіння, доброту та нові знання, які я отримала упродовж курсу.

Тонкощі професії та навики сучасного рекрутера

Рекрутер — вільний художник, який, за умови грамотної комунікації з власником бізнесу, стає надійним партнером останнього. Розуміння цілей та місії конкретного проєкту, занурення у процеси й корпоративну культуру свідчитимуть про високу кваліфікацію спеціаліста, його зацікавленість і мотивацію. А там, де є зацікавленість і мотивація, якісний результат є лише питанням часу.

Психології, щоб грамотно розбиратися у людях і вміти правильно оцінити якості та потреби людини. Бізнесу — щоб розуміти специфіку роботи тієї чи іншої галузі, а також тенденції та тренди ринку праці у цій сфері. На цьому рівні додається розуміння того, як саме створюються програмні продукти. З цього боку IT-бізнеса сходить «димова завіса», рекрутер потихеньку прояснює для себе, з яких етапів складається процес розробки ПО і яка роль кожного «гвинтика» в цьому процесі.

З розумінням призначення та функцій конкретних термінів і понять рекрутер отримує можливість по новому поглянути на них і впорядкувати відповідно до відкритих властивостей. Таким чином пропозиція по роботі буде прийнята і весь час, який був інвестовано в роботу з кандидатом вакансія Talent Acquisition Specialist Technical Recruiter був інвестований ефективно. Наступним етапом для кандидата є співбесіда з роботодавцем, до якої кандидата також підготують. LinkedInGitHubFacebookУвійти за поштою або через твіттер. Ну ще ж є легенда, яка самого Чака Норіса з тайним урядом Землі може ножичком почікати.